Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj mirëpresin fëmijën e tyre të parë

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë.

Partneri i Arbanës, regjisori Eduart Grishaj ka publikuar një imazh bashkë me foshnjën ku si duket pritjes së ëmbël i erdhi fundi.

“Lindi Dielli” shkroi ai për fotografinë e ndarë me ndjekësit, në të cilën shihet të jetë mjaft i lumtur duke buzëqeshur.

 

Ndërsa ai pranoi urime nga shumë fytyra publike, ku uronin çiftin për lindjen e djalit të cilin e quajtën Diell.