Friday, May 24, 2024

Tea thyen heshtjen: Zbulon gjithë të vërtetën e saj!

Personazhet më të përfolura të ditëve të fundit janë padyshim Tea, Beart dhe Andi nga “Për’puthen”. Historia që u tregua në ekran, se kishte nisur...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Presidenti Ademi viziton stadiumin “Fadil Vokrri”: Punimet po shkojnë sipas planifikimit

Punimet në fushën e stadiumit “Fadil Vokrri” po ecin me dinamikë të shpejtë. Në pamjet e fundit që ka publikuar i pari i FFK-së,...

Vendi po zbrazet në heshtje, Gërxhaliu: Shqetësues rënia e numrit të qytetarëve që jetojnë...

Ish-kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Safet Gërxhaliu, e quan kampanjë elektorale përdorimin e shifrave të mëdha nga institucionet për numrin e të punësuarve...

Këta janë tre të plagosurit në Pejë

Tre persona janë plagosur si pasojë e gjuajtjeve me armë zjarri. Policia ka identifikuar një person që dyshohet se është i përfshirë në rast dhe...