Lista e gjatë e të dashurave të Leonardo DiCaprios

Lidhja e dashurisë mes Leonardo DiCaprios dhe modeles Camila Morrone po bëhet “mjaft serioze”.

Historia e lidhjeve të Leonardo Dicaprios në thelb lexohet si të ishte lista e modeleve të Victoria Secret, duke përmbajtur disa nga emrat më të njohur të industrisë, shkruan Bazaar.

Fituesi i çmimit Oskar po tregon shenja të seriozitetit me të dashurën aktuale Camila Morrone, dhe besohet se kjo listë e gjatë mund të mbyllet së shpejti, transmeton lajmi.net.

Pra, për hir të kohërave të vjetra këtu është një histori gjithë përfshirëse e secilës prej të dashurave të famshme të Leonardo DiCaprios.

  1. Bridget Hall, modele dhe aktore.

2. Brittany Daniel, aktore.

3. Naomi Campbell, supermodele.

4. Kristen Zang, supermodele.

5. Helena Christensen, po ashtu modele.

6. Natasha Henstridge, aktore kanadeze.

7. Amber Valletta, aktore.

8. Bijou Phillips, aktore dhe këngëtare.

9. Eva Herzigova, supermodele.

10. Gisele Bündchen, supermodele.

11. Bar Refaeli, gjithashtu një supermodele.

12. Anne Vyalitsyna, modele e Victoria`s Secret.

13. Bar Refaeli, po prapë.

14. Blake Lively, aktore e njohur amerikane.

15. Madalina Ghenea, modele nga Romania.

16. Erin Heatherton, pa dyshim që Erin është edhe një modele tjetër e Victoria`s Secret.

17. Toni Garrn, një tjetër modele e Victoria`s Secret po kësaj radhe ajo është gjermane.

18. Kelly Rohrbach, modelja e radhës për ndryshim nuk ishte modele e Vistoria`s Secret por e Sports Illustrated.

19. Rihanna, një ndër këngëtaret më ikonë.

20. Laura Whitmore, prezantuese televizive.

21. Victoria Lee Robinson, shokuese një modele tjetër!.

22. Georgia Fowler, me këtë modele ai u takua gjatë festivalit të filmit në Cannes, por që ‘lidhja’ nuk zgjati shumë.

23. Nina Agdal, modelja daneze me të cilën shijoi disa pushime.

24. Lorena Rae, me këtë modele Leonardo nuk konfirmoi lidhjen por që ata u panë bashkë verën e vitit 2017.

25. Camila Morrone, Leonardo aktualisht është në lidhje me modelen dhe aktoren e cila është 23 vjet më e vogël se ai. Ajo lindi në qershor të vitit 1997, gjashtë muaj para se të lansohej Titaniku.

Ylli 45-vjeçar i Hollivudit ka dalë me disa nga emrat më të mëdhenj në botën e modës – përfshirë Gisele Bundchen dhe Eva Herzigova ndërsa ai nuk la anash një ose dy yje të Hollywood si Blake Lively e disa tjera.