Grenell kritikon Bidenin pas debatit me Trump: E humbi kontrollin

Richard Grenell ka reaguar pas debatit të parë presidencial mes Donald Trump dhe Joe Biden.

Ambasadori amerikan që është edhe emisar special i Shteteve të Bashkuara për dialogun Kosovë – Serbi, Richard Grenell ka reaguar pas debatit të parë presidencial mes Donald Trump dhe Joe Biden, transmeton lajmi.net.

Grenell akuzoi Bidenin se e humbi kontrollin.

“Dhe përsëri, Joe Biden e humbi kontrollin. Ai godet “Ti je presidenti më i keq në histori”, shkroi Grenelli në Twitter.