Dua Lipa shfaqet me plot stil rrugëve të Nju Jorkut, këtë herë pa Anwar Hadid

Dua Lipa është shfaqur plot stil dhe nuk ka harruar ta vendos maskën.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është shfaqur e veshur me shumë stil, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Kësaj radhe ajo është parë pa të dashurin Anwar Hadid me të cilin thuhet se u zhvendos në një shtëpi në Beverly Hills.

Ylli i “Eletricity” kishte veshur një fund të shkurtër të zi, të cilin po ashtu e kombinoi me një triko të njëjtë.

Dukjen ndërkohë e kompletoi me një palë atlete të zeza. Dua as kësaj radhe nuk ka harruar ta vendos maskën për tu mbrojtur nga koronavirusi.