Ismet Munishi tregon se çfarë ndodhi në fund të ndeshjes

Klubi Futbollistik “Ballkani” ka arritur fitore të madhe duke e mposhtur Feroniklin me rezultat të ngushtë, 3-2.

Mirlind Daku siç duket nuk ka të ndalur këtë sezon me ekipin nga Suhareka. Daku realizoi het-trikun e dytë në dy ndeshjet e para të kësaj xhiroje.

“Ekipi pati rënie të lojës. 90 minuta duhet me luajt me përgjegjësi dhe duhet t’i zbatojmë detyrat”, u shpreh Munishi për Art Sport.

“Në përgjithësi jam i kënaqur me lojën dhe angazhimin e futbollistëve”.

“Analizat më të thella duhet t’i mbajmë brenda klubit”, u shpreh ai.