Sunday, February 5, 2023
Home Uncategorized Gruaja habiti njerëzit pasi shkoi në palestër me gete që dukej se...

Gruaja habiti njerëzit pasi shkoi në palestër me gete që dukej se ishte lakuriq

Videot e një sportisteje duke ushtruar në palestër janë bërë virale për të gjitha arsyet e gabuara falë zgjedhjes së geteve.

Përdoruesja e TikTokut, Toupouu befasoi mijëra njerëz duke veshur gete të tejdukshme të ngushta që e bënin të dukej sikur nuk kishte veshur asgjë nga beli e poshtë.

Një nga videot mblodhi shpejt më shumë se 17.1 milionë shikime. Shumë prej njerëzve nxituan në seksionin e komenteve për të parë se çfarë kanë shkruar të tjerët.

Në video, ajo merr për të ngritur një pajisje me peshë derisa bën një ‘squat’.

Në komente, një grua tha se ishte çuditur pasi kishte parë videon dhe një tjetër e inkurajoi atë të blinte gete me një ngjyrë tjetër.

“Mendova që nuk kishte veshur fare pantallona”, shkroi njëri.

Check your friends/love #fyp #feeling #feels #inmyfeels #love ♬ original sound – unhaving ;