Saturday, April 20, 2024
Home Authors Posts by teuta krasniqi

teuta krasniqi

7096 POSTS 0 COMMENTS

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

UEFA ia largon një skuadër Maqedonisë nga garat ndërkombëtare, Kosova qëndron shumë më mirë

Maqedonia e Veriut ka përjetuar një prej edicioneve më të dobëta në arenën ndërkombëtare dhe kjo i ka kushtuar edhe kampionatit atje. Maqedonia sivjet do...

11 federatat e Evropës Juglindore takohen në Tiranë, FFK u përfaqësua nga Presidenti Ademi

Njëmbëdhjetë federata anëtare të UEFA-s nga Evropa Juglindore, duke përfshirë edhe Federatën e Futbollit të Kosovës, u mblodhën sot në selinë qëndrore të Federatës...

FFK përjashton Ulpianën dhe Vllazninë e Pozharanit nga Liga e Parë

Federata e Futbollit të Kosovës ka vendosur ta përjashtojë Ulpianën dhe Vllazninë e Pozheranit nga Liga e Parë, pas kurdisjes së ndeshjes. Të premten, Komisioni...