Thursday, May 16, 2024
Home Authors Posts by teuta krasniqi

teuta krasniqi

7096 POSTS 0 COMMENTS

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Presidenti Ademi dhe përzgjedhësi Foda mbajnë takim me përzgjedhësit e kombëtareve të grupmoshave

Përzgjedhësi i Kombëtares “A”, Franco Foda, bashkë me presidentin Agim Ademi, kanë takuar sot trajnerët e grupmoshave të ekipeve Kombëtare, duke filluar nga ekipi...

Agim Ademi uron ferizajasit për rikthim në AlbiMall Superligë

Statusi i ploë i kryetarit tę Federatës së Futbollit, Agim Ademi: ???? Urime FC Ferizaj rikthimi në AlbiMall Superligë! ???? Titulli i kampionit në Raiffeisen Ligën...

“Kështu i bëja për vete zyrtarët e huaj”, ish-agjentja ruse vjen me një rrëfim...

Një ish-spiune seksi tregon se si i manipuloi me objektivat duke i bërë ata që të fiksohen pas saj. Aliia Roza është një ish-shtetase e...