Kosova U-21 synon tre pikë sot ndaj Andorrës U-21

Kosova U-21 përballet sot me Andorrën U-21.

Kombëtarja e Kosovës U-21 në futboll do të ballafaqohet sonte me Kombëtaren e Andorras U-21.

Kjo ndeshje vjen pas humbjes së pësuar nga Austria me rezultat minimal 0-1 dhe zhvillohet nga ora 19:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Kosova dhe Andorra kanë nga gjashtë, përkatësisht pesë pikë.