Wednesday, November 30, 2022

Kanye West thuhet se i tregonte stafit të Adidas foto intime të Kim-it

  Reperi Kanye West thuhet se krijoi një “ambient toksik” duke i treguar stafit imazhet e Kim Kardashian dhe videot e tij të seksit, raporton...

Johnny Depp do të rikthehet në rolin e Jack Sparrow, pesë vjet pas filmit...

Johnny Depp do të kthehet në “Pirates Of The Caribbean” në rolin e kapitenit Jack Sparrow – pesë vjet pas filmit të fundit. Depp, i...

Bastisja e shtëpisë së Vali Corleone, policia jep detaje

Shtëpia e Vali Corleone është bastisur ditën e sotme nga një operacion policor. Kjo bastisje erdhi si pasojë e publikimit të parave nga Vali Corleone...

Detaje të reja, aktori i njohur debatoi me gruan para se të vriste veten,...

Ylli i “Power Rangers”, Jason David Frank vrau jetën pas një sherri të dhunshëm me ish gruan, Tammie Frank të shtunën e kaluar. Tami,...

Angelina Jolie bën deklaratën e fortë: Doja të punësoja një vrasës me pagesë që...

  Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie ka pranuar se kishte menduar të punësonte një vrasës me pagesë për ta vrarë atë. Aktorja 47-vjeçare foli...

Me pallto dhe shapka, Bebe Rexha endet pa komplekse në Aeroportin e Los Angelesit

Bebe Rexha bëri një paraqitje të mrekullueshme në rehatinë e aeroportit kur ajo u pa duke mbajtur qenin e saj në dorë në ‘Los...

E dashura e Kanye West, Juliana Nalu nuk lë vend për imagjinatë në veshjen...

E dashura e re e Kanye West, Juliana Nalu, i la pak vend imagjinatës të dielën (20 nëntor), teksa doli për të festuar me...

Sarah Berisha dhe Pm në pritje të ëmbël?

  Sarah Berisha dhe PM kanë qenë të ftuar në “Zemër Luana”. Ndonëse “pranku” që PM i bëri Sarës pak javë më parë më një propozim...

Chris Brown fiton një çmim në American Music Awards, ngjall reagime të publikut

Kelly Rowland qetësoi trazirat nga audienca pasi Chris Brown ishte fituesi i një çmimi në American Music Awards të dielën (20 nëntor). Ish-anëtarja e “Destiny’s...

Kany West rikthehet në ‘Twitter’, bën edhe postimin e parë pasi u pezullua

Reperi amerikan, Kanye West është rikthyer në Twitter pasi pati reagime të shumta mbi përçarjet antisemite nëpër mediat sociale muajin e kaluar.Në një nga...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Presidenti gjerman nuk e njeh Brukselin si autor të planit për marrëveshjen Kosovë –...

Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, gjatë qëndrimit në Maqedoninë e Veriut tha se rajoni mbetet në agjendën evropiane sikur edhe në pritjet për normalizimin...

KEDS për një javë kap 164 konsumatorë duke e vjedhur rrymën

Planet dhe aksionet për kontrolle të keqpërdorimeve të ekipeve të Departamentit të Humbjeve në KEDS vazhdojnë të implementohen në tërë Kosovën në baza ditore. Vetëm...

Ademi: “Plisat” kanë qenë dhe mbesin simboli i kryqytetit

Sonte pata kënaqësin që në sheshin e kryeqytetit t'i uroj "Plisat" dhe qytetarët e Prishtinës për festën kombëtare të 28 Nëntorit, por edhe për...