Thursday, November 30, 2023

Moderatorja e njohur shqiptare tregon se a u nda nga bashkëshorti

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Xhemi Shehu ka qenë gjithmonë e rezervuar kur bëhet fjalë për intervistat. Mirëpo, së fundmi, ajo ka bërë një...

Jamie Dornan do të luajë krahas Gal Gadotit në filmin “Heart of Stone”

Sipas portalit “Deadline”, aktori i njohur irlandez Jamie Dornan, në filmin e tij të ardhshëm do të luajë krahas yllit të kinematografisë, Gal Gadot....

Zëvendëskryeministri i Mbretërisë së Bashkuar: Krimet e luftës do të ndiqen penalisht

Rusia do të përdorë “taktika edhe më të rënda” në Ukrainë dhe çdo krim lufte do të ndiqet penalisht, ka thënë zëvendëskryeministri i Mbretërisë...

Kim Kardashian fshihet në publik pas një paruke boinde, mes thashethemeve që ajo ka...

Kim Kardashian gjeti një mënyrë të fshehtë për të dalë në publik, kur vuri një paruke bionde, pak ditë pas zërave se ajo po...

Kim Kardashian e Dua Lipa bashkë në një pistë mode, shikojeni defilimin

Gjiganti i modës, Balenciaga ka bërë bashkë figura të shquara të modës, artit e muzikës në një parakalim luksi të modës në Paris. Kim Kardashian,...

Alketa Vejsiu infektohet me Omicron! Kush do ta prezantojë “Love Story” të hënën?

Moderatorja e dashur për publikun shqiptar, e cila këtë sezon prezanton formatin e dashurisë “Love Story” në Tv Klan është infektuar me Omicron. Këtë...

Rita Ora e lumtur sa më s’ka në krahët e partnerit – çifti kthehen...

Ata filluan të takoheshin në mars pas njohjes në Sydney. Dhe Rita Ora dhe Taika Waititi janë rikthyer sërish në qytetin ku u dashuruan, shkruan DailyMail. Çifti...

“U ndava me bastardin, nuk më meritonte”, Roza Lati sqaron deklaratën që nxiti dyshimet...

Roza Lati ka sqaruar deklaratën që bëri disa kohë më parë gjatë emisionit të saj, ku nxiti spekulimet se mund t’i ketë dhënë fund...

Addison Rae shfaqet me një fustan të zi të prerë prej lëkure me një...

Addison Rae u sigurua që të gjithë sytë ishin tek ajo teksa tregoi stilin e saj në shfaqjen e pistës së Michael Kors gjatë...

Elvana Gjata shijon suksesin e këngës “Loti”, ndan të tjera pamje nga prapaskenat e...

Elvana publikoi fotografi e video nga prapaskenat e këngës “Loti”. Këngëtarja e njohur Elvana Gjata është duke shijuar suksesin e këngës së re “Loti”. Me anë...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

I vrari dhe i arratisuri për grabitjen në Suharekë janë djemtë e ish-komandantit të...

Policia e Kosovës ka konfirmuar se në aksionin e sotëm është vrarë njëri prej të dyshuarve për grabitjen e armatosur në një argjendari në...

“Një person i armatosur ua ka kërkuar të gjitha gjërat me vlerë”, Policia jep...

Një vrasje e rëndë ndodhi mbrëmë sonte në Prishtinë, më saktësisht në rrugën “Dalip Alshiqi” ku si pasojë e të shtënave me armë ka...

Befason përsëri Drake – shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e këngës...

Reperi i njohur botëror, Drake ka befasur përsëri shqiptarët. Pasi përmendi Prishtinën në këngën e tij ‘Polar Opposites’, ai sot habiti me videoklipin e...