Sunday, December 3, 2023

“E kam ditur, Beatrix është viktima”, Atdheu komenton trekëndëshin Bora-Donald-Beatrix

Trinomi Donald-Bora-Atdhe sërish është vendosur në qendër të mediave online, nga njëra anë për shkak të festës së stilistit Valdrin Sahitit dhe nga ana...

Big Mama bën deklaratën e fortë: Nuk jam e paqt edhe unë kam ndonjë...

Këngëtarja Big Mama si rrallëherë ka folur për jetën e saj private. Edhe pse ishte përfolur për një shtatzëni të mundshme, këngëtarja ka mohuar gjithçka. Ajo...

Familja Berisha u shpall “non grata” nga SHBA, reagon Armina Mevlani

Ish-presidenti, Sali Berisha dhe gjithë familja e tij u shpallën “non grata” nga SHBA. Të gjithë familjes Berisha i ndalohet hyrja në Shtetet e...

Oriola Marashi vjen me poza provokuese

Modelja e njohur, Oriola Marashi, është ndër më të pëlqyerat në botën e showbizzit. Ajo bën udhëtime mjaft të shpeshta, meqë edhe puna që bën...

Pas dështimit të lidhjes me The Weeknd, Bella Hadid ka diçka për të thënë

Modelja e njohur ka nisur një lidhje të re pas sa kohe. Bella Hadid, është parë këto dy javët e fundit në përqafimin e një...

Loredana i thotë vetes ‘bashkëshorte’ teksa shfaqet me bluzën plot gurë të çmuar

Loredana ka publikuar një fotografi plot stil në Instagram. Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana Zefi përveç se në...

Michael Jai White zbulon se djali i tij 38 vjeçar vdiq nga COVID-19 disa...

Aktori Michael Jai White zbuloi se djali i tij i madh vdiq nga koronavirusi "vetëm disa muaj më parë" në moshën 38 vjeç. Ylli i...

Selena Gomez kanalizon Marilyn Monroe teksa pozon për kopertinën e revistës Elle

Ylli nxori magjepsjen e vjetër të Hollywoodit në kopertinën e Elle – numri i shtatorit 2021, duke i shoqëruar valët bionde me buzë të...

Don Phenom lansoi “Sytë Lot”, kushtuar luftës në Kosovë

Don Phenom ka publikuar projektin e ri muzikor. Don Phenom disa orë më parë lansoi këngën e tij më të re. Kënga e titulluar “Sytë Lot”...

Këngëtarja shqiptare njofton duetin me këngëtarin kosovar

Një duet befasues është njoftuar nga dy këngëtarët shqiptarë. Anxhela Peristeri ka bërë të ditur se do të jetë në duet me këngëtarin nga Kosova,...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Kuvendari i FFK-së, Avni Haxhiu i reagon Agim Kasapollit

Kuvendari i Federatës së Futbollit të Kosovës dhe përfaqësuesi i KF Trepça, Avni Haxhiu i reagon gazetarit në pension Agim Kasapollit. Ky i fundit...

Reagon Albulena Haxhiu pas arrestimit të Naim Murselit

Policia e Kosovës sot ka arrestuar Naim Murselin si të dyshuar në rastin e vrasjes së gruas së tij, Liridona Murselit. Përveç tij është...

Raportohet se vrasësi i Liridonës deklaroi në polici se është paguar nga Naim Murseli

Bashkëshortja e Naim Murselit, ish-këshilltarit të ish-presidentit të Kosovës, Behgjet Pacolli, Liridona Murseli, ka mbetur e vrarë të mërkurën si pasojë e të shtënave me armë zjarri...