Sunday, December 3, 2023

Publikohet “Si unë” nga Semi Jaupaj

Semi Jaupaj ka sjellur projektin e saj më të ri muzikor. “Si unë” titullohet kënga e saj më e re. Ky projekt është finalizuar edhe me...

Victoria: Kam abuzuar me përdorim të drogave, më shpëtuan prindërit e mi

Edon Shileku ose Victoria Owns, është njëra nga hyrjet më të komentuara të “Big Brother VIP Kosova”. E ai tashmë ka filluar të shpalosë detaje...

Loredana artistja e parë më e klikuar në ‘TikTok’ në Zvicër dhe e shtata...

  Këngëtarja e njohur, Loredana Zefi është njëra nga reperet të suksesshme dhe më të përfolura. Ajo gjithashtu realizon edhe shumë video për rrjetin social ‘TikTok’, E...

Meghan Markle flet për arsyen se përse mendoi të bënte vetëvrasje: Nuk dua që...

Meghan Markle zbuloi se foli për mendimet e saj për vetëvrasje sepse dëshiroi që “Askush të mos ndihet vetëm” – duke shtuar se kur...

Jennifer Lopez e di shumë mirë cili print i gardërobës është hit absolut këtë...

Si një ikonë moderne e modës, J.Lo e di se veshjet me tweed janë jashtëzakonisht të njohura këtë sezon. Diva latine Jennifer Lopez është fotografuar...

Nëna e Stresit merr urimin për ditëlindje nga banorët e “Big Brother VIP Kosova”

Nëna e Stresit, sot ka pranuar urimin më special për ditëlindje. Stresi bashkë me banorët e “BBVK”, e kanë uruar atë publikisht. Ata njëzëri i kënduan...

Stresi i zhgënjyer nga Getoar Selimi: E kam lënë shpirtin për të, jeta ma...

Ata dikur gëzonin raporte shumë të mira me njëri-tjetrin. Bëhet fjalë për reperët e njohur shqiptarë, Arkimed Lushaj – Stresi dhe Getoar Selimi. Të njëjtit kanë...

Georgina: Sa turp që nuk mundëm të shijojmë lojtarin më të mirë në botë...

Georgina Rodríguez, partnerja e Cristiano Ronaldos, ndoqi fitoren e Portugalisë ndaj Zvicrës (6-1) në Estadio Lusail, e cila i lejoi kombëtares portugeze të kualifikohej...

Adelina Tahiri: Burri më propozoi me unazë diamanti në lokalin më të njohur të...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, merr vëmendje mediatike për shkak të marrëdhënies me burrin e saj. Kjo pasi ata kanë shumë vite diferencë me...

Bella Hadid shpallet ‘Modelja e Vitit’ në “British Fashion Awards 2022”

“British Fashion Awards 2022” u zhvilluan në Royal Albert Hall të Londrës më 5 dhjetor, me një listë të ftuarve të mbushur me yje...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Kuvendari i FFK-së, Avni Haxhiu i reagon Agim Kasapollit

Kuvendari i Federatës së Futbollit të Kosovës dhe përfaqësuesi i KF Trepça, Avni Haxhiu i reagon gazetarit në pension Agim Kasapollit. Ky i fundit...

Reagon Albulena Haxhiu pas arrestimit të Naim Murselit

Policia e Kosovës sot ka arrestuar Naim Murselin si të dyshuar në rastin e vrasjes së gruas së tij, Liridona Murselit. Përveç tij është...

Raportohet se vrasësi i Liridonës deklaroi në polici se është paguar nga Naim Murseli

Bashkëshortja e Naim Murselit, ish-këshilltarit të ish-presidentit të Kosovës, Behgjet Pacolli, Liridona Murseli, ka mbetur e vrarë të mërkurën si pasojë e të shtënave me armë zjarri...