Monday, September 25, 2023

​Reperi me famë botërore, Akon performon sot në Prishtinë bashkë me Capital t

Reperi me famë botërore do të performojë sot në Prishtinë, në koncertin “Time Capsule”. Akon mbërriti mbrëmë në Kosovë. Ai zbarkoi rreth orës 21:00 në...

Rita Ora do të performojë në ceremoninë mbyllëse të Lojërave ‘Invictus 2023’, që organizohen...

Është bërë e ditur se Rita Ora do të performojë në ceremoninë e mbylljes së lojërave ‘Invictus Games 2023’ që organizohen nga Princi Harry. Turneu...

Alban Skënderaj dhe Dafina Zeqiri vijnë me këngën e re “E para / i...

Një tjetër bashkëpunim është publikuar gjatë ditës së sotme (e enjte). Bëhet fjalë për dyshen Alban Skënderaj dhe Dafina Zeqiri, të cilët sollën këngën e...

Beatrix Ramosaj, DJ Dagz dhe DJ PM me 30 qershor publikojnë këngën e re

Këngëtarja e njohur, Betarix Ramosaj do të sjellë këngën e saj të parë për këtë sezone verore. Vëllai i saj, këngëtari Alban Ramosaj ka zbuluar...

Limon dhe kanellë, një sërë përfitimesh shëndetësore

Limoni njihet për cilësitë që ka në forcimin e sistemit imunitar, për të detoksifikuar trupin, për të trajtuar tretjen, për të përshpejtuar përtharjen e...

“I prapambetur” – Efi për Luizin: Është nga ata që marrin gratë dhe i...

Një miqësi e kthyer në ‘armiqësi’ është ajo e dy finalistëve të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes. Dyshja prej javësh kanë...

Pas mbrëmjes së tensionuar në BBVA, Kiara reagon me një mesazh thumbues për opinionistët...

  Mbrëmja e së martës ka qenë e mbushur me tension në spektaklin e Big Brother VIP Albania. Moderatorja Kiara Tito është zënë disa herë ngushtë...

Angelina Jolie fotografohet plot stil në aeroportin e Washingtonit përpara darkës shtetërore me Joe...

Ylli i filmave, Angelina Jolie ka mbërritur në Washington DC. Aktorja 47-vjeçare fituese e çmimit “Oscar” u pa në Aeroportin Ndërkombëtar të Washingtonit e veshur...

Feron po e kërkon policia

Reperi Feronit Shabani, i njohur me nofkën Fero po kërkohet nga policia. Ai dyshohet se të mërkurën në mbrëmje ka shtënë me armë zjarri në...

Loredana dhe Ylli sjellin hitin e fundvitit

Loredana dhe Ylli u bënë bashkë për herë të parë në një këngë. Dyshja dinamike sollën bashkëpunimin që mban titullin ‘Kriminele’. Loredana gjithashtu ndryshe nga shumë...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Zhvillimet në Veri – Prokuroria Speciale del me detaje të reja për sulmuesit e...

Prokuroria Speciale ka dalur me komunikatë zyrtare në lidhje me zhvillimet në veri të vendit, duke informuar se janë arrestuar 6 persona në lidhje...

Nënkryetarja e PDK-së i reagon Vuçiqit dhe mbron Kurtin: E kam oponent politik, por...

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku i ka dalë në krahë kryeministrit Albin Kurti, derisa ky i fundit është fajësuar nga presidenti i Serbisë për...

Policia: Aksioni në Banjskë vazhdon, arrestohet një tjetër sulmues me uniformë ushtarake

Si rezultat i përkushtimit dhe angazhimit të njësiteve relevante policore, në kuadër të perimetrit të caktuar të sigurisë është arrestuar edhe sulmuesi i dytë,...