Wednesday, November 30, 2022

Jeniffer Lopez vazhdon të qëndroj në Miami

JLo së fundi ka nënshkruar kontratë për të luajtur një rol në filmin “The Mother”. Në të njëjtën kohë, ajo po kalon kohën me familjen...

Blero dhe Afrona festojnë përvjetorin e lidhjes së tyre

Çifti festojnë gjashtë vjetorin e lidhjes. Ishte Blero ai i cili publikoi një fotografi në Instagram bashkë me Afronën. “Urime 6 vjetori babylove”, ka shkruar në...

Vetëm palltoja Marina Vjollcës i kushton 3,200 euro

Moderatorja shqiptare nga Milano publikoi fotografi ku vëmendjen e mori pikërisht palltoja e saj. Marina Vjollca ka zgjedhur të vesh pallton e markës “Gucci” me...

Andi e pranon, kam simpati të veçantë për Melisën

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Andi Shehi, ka folur për herë të parë në një intervistë që pas publikimit të fotografive të Beartit me Tean, me...

Tre skenarët se si mund të zhvillohet edicioni i sivjetmë i Eurovisionit

Organizatorët e Eurovisionit kanë përjashtuar mundësinë e mbajtjes së festivalit në formatin e plotë të drejtpërdrejtë pa distancime shoqërore kur ngjarja e këtij viti...

Kërkimet për “vdekjen” e Bebe Rexhës në internet u rritën në shkallë të lartë,...

Artistja shqiptare me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka mbetur e shokuar nga një lajm i rrejshëm që u shpërnda me të madhe në Twitter. Bëhet...

Miley Cyrus josh fansat me të brendshme para pasqyrës

Miley bëri lëvizje provokuese në videon që e ndau me ndjekësit. Miley Cyrus është një ndër artistet më të njohura, e cila shumë herë merr...

Rita Ora është ndarë nga i dashuri Romain Gavras, për shkak të largësisë dhe...

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora është ndarë nga i dashuri i saj pasi romanca e tyre u përpoq të mbijetonte gjatë karantinës. Këngëtarja e...

Autoritetet nisën hetim ndaj tyre për thyerje të rregullave, Georgina dhe Ronaldo vazhdojnë të...

Georginës e Ronaldos nuk iu bën për hetimin që ka nisur ndaj tyre. Me rastin e ditëlindjes së Georginës, Ronaldo vendosi ta dërgojë atë për...

“Zgjoi” nga Blerta Basholli fiton tri çmimet kryesore në Sundance

Filmi artistik nga Kosova, ‘Zgjoi’ me regji nga Blerta Basholli bëri historinë sot duke rrëmbyer tri çmimet kryesore të Sundance Film Festival: Filmi më...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Presidenti gjerman nuk e njeh Brukselin si autor të planit për marrëveshjen Kosovë –...

Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, gjatë qëndrimit në Maqedoninë e Veriut tha se rajoni mbetet në agjendën evropiane sikur edhe në pritjet për normalizimin...

KEDS për një javë kap 164 konsumatorë duke e vjedhur rrymën

Planet dhe aksionet për kontrolle të keqpërdorimeve të ekipeve të Departamentit të Humbjeve në KEDS vazhdojnë të implementohen në tërë Kosovën në baza ditore. Vetëm...

Ademi: “Plisat” kanë qenë dhe mbesin simboli i kryqytetit

Sonte pata kënaqësin që në sheshin e kryeqytetit t'i uroj "Plisat" dhe qytetarët e Prishtinës për festën kombëtare të 28 Nëntorit, por edhe për...