Këtu mund ta shikoni LIVE ndeshjen mes Shqipërisë dhe Çekisë

Shqipëria luan një nga ndeshjet më vendimtare të eliminatoreve për Euro 2024 me kuqezinjtë që presin në Air Albania, Çekinë. Trajneri Sylvinho ka ndarë mendjen për formacionin titullar teksa Ismajlin e dëmtuar e zëvendëson Arlind Ajeti.

Sakaq, një fanellë titullari i është besuar edhe Taulant Seferit i cili do të pozicionohet në krahun e majtë të sulmit. Ndërkohë, rikthehet edhe Berisha në portë ndërsa nuk ndryshon pjesa tjetër me Gjimshitin, Hysajn dhe Mitajn në mbrojtje, Asllani, Ramadani dhe Bajrami në mesfushë si dhe Cikalleshi e Asani në sulm.

 

 

KËTU MUND TA SHIKONI LIVE ????

https://kora.livekoora.info/p/bein-sports-4.html?m=1

https://live-goals.online/matches/albania-vs-czech-republic/

 

 

https://cdn.xsportbox.com/embed77/?event=stack.html&link=1&domain=&force=https%3A%2F%2Frealbitsport.com%2FSOCCER%2Fstream3%2F&ask=1697139900&lgt=3

https://cdn.xsportbox.com/embed77/?event=stack.html&link=1&domain=&force=https%3A%2F%2Fcdn.xsportbox.com%2Fnginx.php%3Fid%3D47&ask=1697139900&lgt=3