Wednesday, November 30, 2022

Kapen mat, DiCaprio e Gigi Hadid shijojnë natë romantike

Leonardo DiCaprio është parë duke shijuar një mbrëmje romantike me modelen, Gigi Hadid. 48 vjeçari u pa me një kapele të zezë në kokë, ndërsa...

E veshur e tëra në të kuqe – Bebe Rexha shkëlqen me paraqitjen në...

Çmimet e 50-ta vjetore të American Music Awards u zhvilluan në Teatrin Microsoft në Los Angeles të dielën (20 nëntor) me Wayne Brady që...

Dua Lipa merr vëmendjen në koncertin e Elton John

Dua Lipa është një nga këngëtarët më të përfolura në skenën botërore të muzikës. Në një kohë të shkurtër, Dua ka aaritur të rrëmbejë zemrat...

Capital T paralajmëron këngën e re

Reperi i njohur, Capital T ka finalizuar projektin më të ri muzikor. Kështu ka bërë të ditur ai përmes një postimi në llogarinë e tij...

Ish Miss-Kosova pritet të jetë opinionistja e dytë e Big Brother Kosova

Pas Olti Currit është zbuluar edhe opinionistja e dytë e “Big Brother Vip Kosova”. Burime ekskluzive për “iconstyle.al” bëjnë me dije se në rolin...

Noizy i dërgon disa dhurata të veçanta Yll Limanit

Artistet, Yll Limani dhe Noizy, para disa muajsh kanë publikuar duetin muzikor të titulluar “Alkool”. Dyshja vazhdojnë të ruajnë raporte të mira me njëri tjetrin. E...

Blero publikon këngën e re “Ku je”

Këngëtari, Blero në kuadër të festave të fundvitit ka publikuar këngën e re. “Ku je”, mban titullin kënga më e re e artistit. Rikujtojmë se këtë...

Po përfliten për një romancë, kush është vajza misterioze që u shfaq në krahët...

Brad Pitt është parë së fundmi me një vajzë misterioze duke ndjekur koncertin e Bonos në Los Angeles, Kaliforni dhe rrjeti tashmë po zien.Gruaja...

E konfirmon FIFA: Maluma dhe Myriam Fares performojnë në hapjen e Kampionatit Botëror në...

Ka tash e sa kohë që përflitet për hapjen e madhe të Kampionatit Botëror 2022, i cili starton këtë të diel më 20 nëntor. Mes...

Margot Robbie tregoi figurën e tonifikuar në pozat për Vanity Fair

Aktorja e famshme hollivudiane, Margot Robbie, e ka zbukuruar ballinën e revistës Vanity Fair. Në pozat atraktive, 32-vjeçarja e ka treguar figurën e admiruar trupore në...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Presidenti gjerman nuk e njeh Brukselin si autor të planit për marrëveshjen Kosovë –...

Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, gjatë qëndrimit në Maqedoninë e Veriut tha se rajoni mbetet në agjendën evropiane sikur edhe në pritjet për normalizimin...

KEDS për një javë kap 164 konsumatorë duke e vjedhur rrymën

Planet dhe aksionet për kontrolle të keqpërdorimeve të ekipeve të Departamentit të Humbjeve në KEDS vazhdojnë të implementohen në tërë Kosovën në baza ditore. Vetëm...

Ademi: “Plisat” kanë qenë dhe mbesin simboli i kryqytetit

Sonte pata kënaqësin që në sheshin e kryeqytetit t'i uroj "Plisat" dhe qytetarët e Prishtinës për festën kombëtare të 28 Nëntorit, por edhe për...