Wednesday, November 30, 2022

Ish ministrja e Financave në Maqedoninë e Veriut shijon pushimet në Mykonos të Greqisë

Sezoni i pushimeve verore tashmë ka filluar për shumë qytetarë, përcjell TV21. Në mesin e atyre që kanë përzgjedhur korrikun për pushime është edhe...

Çmimi i fustanit të Armina Mevlanit qenka marramendës

Blogerja e famshme shqiptare shquhet për veshjet e saj luksoze. Dhe fustani i fundit e vërteton këtë. Plot 1608 euro kushton fustani i Arminës, i...

Bora përdori Andin dhe Melisën për të ‘thumbuar’ Donaldin? Ja detaji

Në “Për’puthen Prime” në episodin e kaluar pjesë e tij ishin çifti Melisa dhe Andi,  të cilë kanë folur mbi dashurinë e tyre. Teksa ata...

Einxhel drekon me familjen e Dagzit

Dagz dhe Einxhel krijuan lidhjen e tyre brenda shtëpisë së "Big Brother VIP". Por edhe pas përfundimit të këtij spektakli, ata vazhdojnë të marrin vëmendje...

Kanye West nuk ndjek më Kim Kardashian dhe motrat e saja në Twitter

Kanye i ka larguar nga lista e miqve Kim dhe motrat e saja. Kanye West e hoqi nga lista e miqve Kim Kardashian dhe motrat...

Më në fund, Adele publikon këngën e re “Easy On Me” pas gjashtë vitesh

Pas një promovimi disa mujor, kënga e re e artistes Adele tashmë është publikuar. “Easy On Me”, një baladë me melodi emocionale të luajtur në...

Kylie Jenner, kujdeset të jetë në top formë

Njëra nga pjesëtarët e familjes Jenner-Kardashian, Kylie Jenner, gjithmonë zgjon vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet e saja të përditshme. Sado që ato mund...

Snoop Dogg, nis markën e ushqimit që ka thënë se nuk do ta konsumonte...

Reperi i njohur amerikan Snoop Dogg, ka planifikuar të lansojë markën e tij të ‘hot dog’-ve të quajtur “Snoop Doggs”, sipas një dosjeje të...

Brad Pitt fotografohet duke e nxjerrë me karrocë nga spitali

Brad Pitt u pa duke dalë me karrocë nga një qendër mjekësore në Beverly Hills nga stafi dhe një truprojë të mërkurën. Aktorit 57-vjeçar thuhet...

Arbnora: Ja si i’a dola t’isha shqiptarja e parë në kinematografinë turke

Një emër i njohur edhe në botën e kinematografisë turke. Bëhet fjalë për Arbnora Adema. Ajo tash e 1 vit ka marrë rrugë drejt Turqisë për...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Presidenti gjerman nuk e njeh Brukselin si autor të planit për marrëveshjen Kosovë –...

Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, gjatë qëndrimit në Maqedoninë e Veriut tha se rajoni mbetet në agjendën evropiane sikur edhe në pritjet për normalizimin...

KEDS për një javë kap 164 konsumatorë duke e vjedhur rrymën

Planet dhe aksionet për kontrolle të keqpërdorimeve të ekipeve të Departamentit të Humbjeve në KEDS vazhdojnë të implementohen në tërë Kosovën në baza ditore. Vetëm...

Ademi: “Plisat” kanë qenë dhe mbesin simboli i kryqytetit

Sonte pata kënaqësin që në sheshin e kryeqytetit t'i uroj "Plisat" dhe qytetarët e Prishtinës për festën kombëtare të 28 Nëntorit, por edhe për...