Tuesday, November 29, 2022

Leonora te dajtë, në atmosferë tradicionale, me defatore e këngë

Leonora Jakupi është mjaftë e afërt me fansat e saj në rrjetet sociale. Këngëtarja e shumë hiteve, vazhdon të postoj momente nga përditshmëria e saj...

Beniada sqaron puthjen në buzë me modelen italiane në ‘Festivalin e Filmit në Venecia’

Ish banorja e “BBV” dhe modelja, Beniada Nishani, mori pjesë në “Festivalin e 79-të Ndërkombëtar të Filmit në Venecia”. Modelja ka qenë në promovimit e...

Dua Lipa thyen një rekord tjetër, bëhet artistja e parë femër me një sukses...

Këngëtarja nga Prishtina ka shënuar suksesin e radhës duke thyer një rekord. 3 herë fituesja e çmimit “Grammy” ka hyrë në historinë e platformës Spotify”...

Çfarë të bësh kur sheh një ish- të dashur?

Pothuajse gjysma e femrave beqare do të riktheheshin tek një ish-i dashur, ndërsa janë në kërkim të një të dashuri të ri. Lidhja është diçka...

Gili së shpejti gjyshe, zbulon gjininë e foshnjës

Këngëtarja e njohur shqiptare Gili, së shpejti do bëhet gjyshe. Lajmin e ka bërë të ditur vet artistja me anë të një postimi në “Instagram”. “Me...

Loredana thotë se ka frikë nga martesa

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi së fundi u pyet nga një ndjekës në rrjetin social “Tik-Tok”, se a po mendon që ajo të...

Martohet çifti i famshëm i rrjeteve sociale, Njomza e Rinori

Çifti i famshëm i rrjeteve sociale, Njomza dhe Rinor sot kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. E në rrjetet sociale kanë filluar të qarkullojnë...

Irina Shayk në një edicion të pazakontë në Javën e Modës në Paris

Modelja ruse, Irina Shayk, tërhoqi vëmendjen me një edicion të pazakontë mode në Javën e Modës në Paris. Bukuroshja vizitoi sfilatën e stilistes Vivienne Westwood...

Kim Kardashian transformohet si Marilyn Monroe në imazhet e reja në Milano

Kim Kardashian dukej si një version i ri i Marilyn Monroe në imazhet e fundit të postuara në Instagram. Influencuesja 41-vjeçare la flokët e saj...

Rihanna konfirmon se do të performojë në ‘Super Bowl 2023’

Rihanna ka konfirmuar se do të jetë kryesuese e shfaqjes së pjesës së parë të ‘Super Bowl 2023’. Këngëtarja 34 vjeçe, bëri të ditur lajmin...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Presidenti gjerman nuk e njeh Brukselin si autor të planit për marrëveshjen Kosovë –...

Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, gjatë qëndrimit në Maqedoninë e Veriut tha se rajoni mbetet në agjendën evropiane sikur edhe në pritjet për normalizimin...

KEDS për një javë kap 164 konsumatorë duke e vjedhur rrymën

Planet dhe aksionet për kontrolle të keqpërdorimeve të ekipeve të Departamentit të Humbjeve në KEDS vazhdojnë të implementohen në tërë Kosovën në baza ditore. Vetëm...

Ademi: “Plisat” kanë qenë dhe mbesin simboli i kryqytetit

Sonte pata kënaqësin që në sheshin e kryeqytetit t'i uroj "Plisat" dhe qytetarët e Prishtinës për festën kombëtare të 28 Nëntorit, por edhe për...