Thursday, February 2, 2023
Home Authors Posts by teuta krasniqi

teuta krasniqi

7089 POSTS 0 COMMENTS

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

“Epoka” para dhe pas presidentit Agim Ademi në FFK!

Zakonisht, kur përmenden fjalët “para dhe pas” duket të kemi parasyshë një vi të trashë ndarëse mes dy periudhave për të cilat po flasim,...

Arbnor Morina përzgjedhës i ri i Kombëtares U17

Trajneri i mirënjohur, Arbnor Morina është emëruar përgjedhës i ri i Kombëtares së Kosovës U17, teksa sot së bashku me presidentin Agim Ademi i...

Nga edicioni i ri nis Liga U21

Duke filluar nga edicioni i ri 2023/24 në futbollin kosovar do t’i nisë garat edhe Liga U21. KE i FFK-së, në mbledhjen e fundit,...