Thursday, September 21, 2023
Home Authors Posts by admin

admin

1663 POSTS 0 COMMENTS

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Policia e Kosovës dhe Shqipërisë gjejnë plantacion me rreth 20 mijë bimë kanabis në...

Policia e Kosovës njoftoi të shtunën se në koordinim me Policinë e Shqipërisë kanë identifikuar një plantacion të mbjellë me bimë narkotike. Në brezin kufitar...

“Burdushi” kërkon që ta shtyjë shkuarjen në burg, gjykata refuzon

Gjykata Themelore në Prishtinë ka marrë vendim që ta refuzojë kërkesën e Hysri Peqanit i njohur si “Burdushi”, për shtyrjen e ekzekutimit të vendimit...

Liverpoli merr fitore të madhe me përmbysje ndaj Wolvesit

Liverpooli ka marrë një fitore shumë të rëndësishme, teksa ka mposhtur Wolverhampton Wanderers me rikthim në udhëtim 1-3. Ndeshja nisi më mirë për skuadrën vendase,...