Monday, May 29, 2023

Presidenti Ademi dhe stafi i Kombëtares U15 vizituan Rin Ahmetin

Presidenti Agim Ademi, së bashku me stafin e Kombëtares U15, trajnerët Ilir Nallbani, Faruk Statovci dhe Artan Bytyqi, sot, vizituan një ndër lojtarët më...

EKSKLUZIVE: Prishtina ende nuk i ka paguar borxhet, rrezikon pjesëmarrjen në garat evropiane

Si pasojë e borxheve të shumta që ka Prishtina, ata nuk arritën të licencohen as nga Federata e Futbollit të Kosovës për garat evropiane. Siç...

Presidenti Ademi nderon tre ish-futbollistët e Llapit të rënë dëshmor

Statusi i Agim Ademit në facebook: Sot nderuam dhe përkujtuam tre dëshmorët, ish-futbollistë të Llapit, Milazim Berisha, Kujtim Aliu dhe Vllaznim Emini! ???? Stadiumi"Zahir Pajaziti" edhe...

Ademi e Rama dakordohen për stadiumin e ri në kryeqytet

Presidenti Agim Ademi, ka pritur sot në takim kryetarin e Komunës së Prishtinës, Përparim Rama. Në këtë takim ata kanë diskutuar rreth projektit për...

Presidenti Agim Ademi priti kampionin e boksit Robin Haxhi Krasniqi

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka pritur sot në takim boksierin kosovar Robin Haxhi Krasniqi. Gjatë këtij takimi ata diskutuan kryesisht rreth meçit për...

Agim Ademi uron skuadrat e inkuadruara në Superligë

Statusi i plotë i Agim Ademit në Facebook: ???????????? Urime FC Feronikeli '74 titulli i kampionit në Ligën e Parë - Grupi A dhe inkuadrimi...

Klubi shqiptar në Maqedoninë e Veriut nderon Presidentin e FFK-së Agim

Së fundmi është klubi shqiptar nga Maqedonia e Veriut FC Voska Sport në Ohër e ka ndëruar me mirënjohje të parin e futbollit kosovar, shkruan...

Presidenti Agim Ademi priti ambasadorin e Malit të Zi në Kosovë, Bernard Çobaj

Presidenti Agim Ademi, priti sot në takim ambasadorin e Malit të Zi në Kosovë, Bernard Çobaj. Ambasadori Çobaj e përgëzoi presidentin Ademi për punën dhe...

Agim Ademi mirëpret Valdet Ramen

Sot i dëshirova mirëseardhje në Kosovë, ish-futbollistit të Kombëtares së Kosovës dhe të Shqipërisë, Valdet Rama. Valdeti ka qenë një futbollist shembullor, i cili ka...

FFK zyrtarizon përzgjedhësin e ri të Kombëtares U19

I pari i FFK-së Agim Ademi e ka zyrtarizuar sot përzgjedhësin e Kombëtares U19. Në këtë pozitë ai e ka emëruar Adil Maliqin. I...

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Presidenti i FFK-së, Ademi pret homologun e tij nga Maqedonia, Sejdini dhe Bastarin në...

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka pritur sot në Prishtinë dy miqtë e tij të nderuar, presidentin e Federatës së...

Denis Bastari vizitoi FFK-në, njoftohet për projektin e stadiumit të ri të kryeqytetit

Menaxheri i lartë i programit HatTrick në UEFA, Denis Bastari, ka vizituar sot Federatën e Futbollit të Kosovës, ku u prit nga presidenti Agim...

Presidenti Ademi dhe stafi i Kombëtares U15 vizituan Rin Ahmetin

Presidenti Agim Ademi, së bashku me stafin e Kombëtares U15, trajnerët Ilir Nallbani, Faruk Statovci dhe Artan Bytyqi, sot, vizituan një ndër lojtarët më...