Saturday, December 9, 2023
Home Tags Boris Johnson

Tag: Boris Johnson

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Kreu i FFK-së në vizitë në LRF të Prizrenit, monitoron seminarin e gjyqtarëve

 Presidenti Agim Ademi ka qëndruar sot në Lidhjen Rajonale të Futbollit të Prizrenit, ku foli para anëtarëve të këtij regjioni, duke theksuar rëndësinë e...

Masakrat në Kosovë – Prokuroria Speciale tregon ndaj sa personave ka ngritur aktakuzë

Prokurorja speciale në Prokurorinë Speciale të Republikës së Kosovës, Drita Hajdari ka thënë se deri më tani kanë ngritur 33 aktakuza ndaj 89 persona...

Presidenti Ademi priti sot Komisionin nga Kuvendi i Kosovës, diskutohet Ligji i Sponsorizimit

Presidenti Agim Ademi bashkë me anëtarët e KE-së dhe Taulant Hodajn, ka pritur sot në takim anëtarët e Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion,...