Saturday, December 9, 2023
Home Tags Albin

Tag: Albin

Stay connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest article

Muharrem Sahiti rizgjidhet kryetar i Shoqatës së Trajnerëve të Futbollit

Në Kuvendin e Rregullt të Punës dhe atë Zgjedhor të mbajtur të shtunën në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës, Muharrem Sahiti është...

Kreu i FFK-së në vizitë në LRF të Prizrenit, monitoron seminarin e gjyqtarëve

 Presidenti Agim Ademi ka qëndruar sot në Lidhjen Rajonale të Futbollit të Prizrenit, ku foli para anëtarëve të këtij regjioni, duke theksuar rëndësinë e...

Masakrat në Kosovë – Prokuroria Speciale tregon ndaj sa personave ka ngritur aktakuzë

Prokurorja speciale në Prokurorinë Speciale të Republikës së Kosovës, Drita Hajdari ka thënë se deri më tani kanë ngritur 33 aktakuza ndaj 89 persona...