Këta janë tre të rinjët që vdiqën në aksidentin e rëndë në Prizren

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak para mesnatës në autostradën “Ibrahim Rugova”, ku kanë vdekur tre persona.

Lordi Syla, Molos Delija dhe Nue Bibaj janë tre personat që kanë vdekur në aksident.

Mediat kanë raportuar se ky aksident ka ndodhur gjatë një gare me makina pranë autostradës “Ibrahim Rugova”

Policia ende nuk ka dhënë detaje për rastin.